مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 + 3 =

فروش انواع ویلچر پله رو ایرانی و خارجی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویلچر پله رو چیست؟انواع ویلچر پله روویلچر پله رو - 5 انواع ویلچر پله رو برقیانواع ویلچر پله رو دستیویلچر پله رو ایرانیویلچر پله رو چینیقیمت ویلچر پله روخرید ویلچر پله رو برقی
ویلچر پله رو تسمه ای New Fellow A (4)

مرکز فروش انواع ویلچر پله رو برقی و دستی ایرانی و خارجی با ضمانت و خدمات پس از فروش.

ویلچر پله رو برقی scewo (3)...

ویلچر پله رو چیست؟

ویلچر پله رو همانطور که از نامش پیداست وسیله و صندلی ۴ چرخ که قادر است فرد معلول یا ناتوان را از پله ها بالا و پایین ببرد .
مدل های مختلفی از ویژه های تولید شده اما در حال حاضر مدل هایی که در داخل ایران وجود دارد همگی نیاز به یک فردی همراه برای هدایت و بالا و پایین رفتن پله نیازمند.

ویلچر پله رو (1)-min

انواع ویلچر پله رو

ویلچرهای پله رو دارای انواع مختلفی هستند و می‌خواهیم آنها را دسته بندی کنیم:

  1. ویلچر پله رو برقی
  2. ویلچر پله رو دستی

ویلچر پله رو - 5
انواع ویلچر پله رو برقی

ویلچر پله رو برقی همانطور که از نامش پیداست با استفاده از نیروی برق یا همان باتری کار می کند.
در این نوع ویلچر های پله رو فشاری روی فرد نیست.
ویلچرهای برقی پله رو از دو روش برای بالا رفتن از استفاده می کنند روش اول آنکه با استفاده از جک پله ها به صورت تک به تکپیمایش می شود.
در روشهای دوم پله ها به صورت یک تسمه یا شنی پیمایش می شود در روش اول اگر ارتفاع پله ها نامتقارن باشد نیز به خوبی قابل استفاده است.
اما در روش دوم سرعت پیمایش ضریب امنیت بسیار بالاتر می باشد و استفاده از آن نیز راحت تر است و عده بیشتری راغب به استفاده از آن هستند.

ویلچر پله رو تسمه ای New Fellow A (4)

انواع ویلچر پله رو دستی

متاسفانه از این مدل ویلچرهای پله رو در ایران در ایران تنوع وجود ندارد.
علاوه بر آن باید این موضوع را خاطر نشان کرد که ویلچرهای پله روی دستی نیاز به استفاده دو فرد هستند در حقیقت نیروی زیادی برای حمل و جابجایی مورد نیاز است.

ویلچر پله رو - 1

ویلچر پله رو دستی ..

ویلچر پله رو ایرانی

در حال حاضر ویلچر پله رو اتکا تنها ویلچر پله رو ساخته شده در ایران است که در آن از نمونه آلمانی کپی برداری شده است و ساختار آن جکی می‌باشد.
ویلچر پله رو پایار نیز نام یک ویلچر پله رو ایرانی است که از نمونه ویلچر پله رو چینی گرفته شده است اما متاسفانه این محصول در حال حاضر تولید نمی شود و از طرف شرکت برسو مورد تایید نمی باشد.

ویلچر پله رو ایرانی اتکا ..

ویلچر پله رو چینی

این ویلچر ها را هم در ایران با نام ویلچر پله رو تایوانی نیز معرفی می‌شوند اما حقیقت امر آن است که این ویلچر محصولات باکیفیت چینی هستند.
ویلچر پله رو چینی دارای مدل های مختلفی است یک مدل آن با نام ویلچر پله رو dta شناخته می شود و مدل پیشرفته تر از آن که با موتور سه سرعت، صفحه نمایش ال سی دی و چراغ قوه عرضه می شود.
وجود موتور ۳ سرعت در این ویلچر باعث شده بسیار متمایز تر از مدل dta باشد.
اگر بخواهید تفاوت میان دو مدل را بیان کنین این مثال را می زنیم مقایسه‌ای بین موتور سیکلت گازی براوو و موتورسیکلت‌های دنده ای داشته باشید.

ویلچر پله رو dta (67)

ویلچر پله رو تسمه ای New Fellow (21)

قیمت ویلچر پله رو

مدل های مختلفی از انواع پله رو را تشریح کردیم همچنین مدلهای دیگری از این ویلچرها نیز وجود دارند که اگر بخواهیم دسته بندی به لحاظ قیمت داشته باشیم باید بگوییم که بیشتر مدل های ایرانی قیمت به مراتب مناسب‌تری دارند
اما به لحاظ کیفیت مدل های وارداتی اعم از ویلچر پله رو چینی نظیر ویلچر پله رو dta و ویلچر پله رو اتریشی قیمت‌های بالاتر و کارایی به مراتب ایمن تر و راحت تری را دارا می باشند.
به دلیل تنوع قیمت و وجود نوسانات قیمت، ها نیز متفاوت هستند و با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید می توانید با تماس تلفنی از مشاوران ما لیست قیمت را دریافت نمایید.

قیمت و فروش ویلچر (1)

خرید ویلچر پله رو برقی

اگر شما هم قصد خرید پله رو برقی و پر قدرت را دارید می‌توانید با مشاورین ما تماس حاصل نموده و از موجود بودن و قیمت آن مطلع شوید این محصول همراه با یکسال ضمانت و خدمات پس از فروش عرضه می شود مدل اصلی آن قادر است وزن تا ۱۶۰ کیلوگرم را جابجا کند.

فروش و خرید اینترنتی و آنلاین ویلچر (9)...

بِرسو

جهت دریافت مشاوره و یا خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کم توانی پایان زندگی نیست آن را با توانخواهی جایگزین کنید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 + 3 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید