مجموعه بِرسو شما را به خرید بهترین محصولات ویلچر و بالابر بیمار دعوت می نماید.
کافیست فرم انتها را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 8 − 3 =

ویلچر برقی کنترلی Bnight-Rs (بی نایت آر اس)

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویلچربرقی کنترلی در ایرانویلچر برقی کنترلیویلچر برقی کنترلی تاشو چگونه هدایت میشود؟ویلچر برقی تاشو کنترلی را هدایت کنیدویلچر برقی تاشو کنترلیاین ویلچر دارای ویژگی‌های زیر است ویلچر برقی تاشو ریموت دار کنترلی را ارتقاء دهیدمدل تاشو مسافرتیB-Night-Rs) ) مناسب برای هر سایزویلچر B-Night-Rs
ویلچر برقی بی نایت آر اس B-Night-RS (8)

ویلچر برقی کنترلی بی نایت یا ایزی موبیل یکی از معدود محصولات موجود در ایران می باشد که میتوانید از راه دور کنترل کنید.

ویلچربرقی کنترلی در ایران

ویلچر برقی بی نایت آر اس B-Night-RS (5)

در کشور ما انواع و اقسام ویلچرهای برقی تاشو و مبله در مدل های خاص و شکیل با  قیمت های بالا و پایین در بازار موجود است. این ویلچرها ویژگیهایی دارند که مشابه هم است ولی ویژگیهایی هم دارند که ممکن است در دیگر مدلها نباشد و مختص خود آن ویلچرها باشد. ویلچربرقی تاشو کنترلی از این مدلهای خاص است.

بیاید امروز راجب آرزوی همه‌ی پسربچه ها و دختربچه های دیروز بخوانیم. یادتان هست برای اینکه کامیون یا ماشین کوچکمان دنبالمان حرکت کند ما به آن نخی میبستیم و آن را دنبال خودمان میکشیدیم؟

ماشین کنترلی، هواپیمای کنترلی، هر چیزی که کنترلی بود ما را به شگفتزده میکرد. حالا میخواهم یکبار دیگر برای شما یک آرزوی غیرممکن دیگر را تبدیل به واقیعت کنیم. ویلچری که نخ جادویی دارد. شما کافیست دکمه ی کنترلتان را فشار دهید و نخ نامرئی جادویی ویلچرتان را به سمت شما می آورد.

ایده ی ساخت این ویلچر شاید آرزویی بود که طراح ایرانی ما در ذهن خود داشت و در کنار آن آرزویی هر کودک ایرانی بود که چنین اتفاقی را در حال حاضر رقم زده.

ویلچر برقی کنترلی

ویلچر برقی بی نایت آر اس B-Night-RS (8)

ما میخاهیم با وعده‌ ی ویلچرهای ریموت دار برقی تاشو شما را شگفتزده کنیم. ویلچری فوق العاده که شما روی آن نشسته باشید و قدرت کنترل آن را دارید و اگر روی آن ننشسته باشید هم نیاز نیست دیگری برایتان هدایتش کند پس باز هم قدرت کنترل آن را دارید، آن هم از دور.

این ویلچر هم تاشدن در کمترین زمان هم باز شدن در کمترین زمان را برای شما میسر کرده و دیگر نیازی نیست از کمک همسایه ها برای جابه جایی و حمل ویلچرتاین تا پایین پله ها استفاده کنید.

یک خانم هم میتواند تمام این مرحله ها یعنی از جمع کردن و تا کردن ویلچر تا جابه جایی تا داخل صندوق ماشین را به تنهایی به عهده بگیرد و بی نیاز به شخص دوم به شما کمک کند تا کمی بدون برنامه ریزی هم که شده به مسافرت، گردش خارج از منزل یا حتی مهمانی یکدفعه ای بروید و کمی هوایتان عوض شود.

ویلچر برقی کنترلی تاشو چگونه هدایت میشود؟

دوست من تو یک آدم مستقلی، یک شخص که دوست دارد کمترین زحمت را به اطرافیان متحمل کند. تو یک انسانی که هرچند روی پای خودت نمی ایستی ولی بازهم روی پای خودت هستی. من خودم را جای تو گذاشتم و وسیله ای به تو معرفی میکنم که این حس را به تو منتقل کند که تو یک آدم بزرگی حتی اگر تن تو کوچک باشد.

ویلچر برقی تاشو کنترلی را هدایت کنید

ویلچر برقی بی نایت آر اس B-Night-RS (2)

شبیه آرزوی کودکیمان شما میتوانید روی یک صندلی، مبل، تخت یا روی صندلی ماشینتان بنشینید و صندلیه جادویتان را صدا بزنید تا خودش را به پای شما برساند.

البته روی کاسه توالت خانه تان هم که نشسته باشید بازهم میتوانید ویلچرتان را صدا بزنید اما در این لحظه زیاد حالت افسانه ای و رمانتیک ندارد اما قول میدهم در این شرایط هم بتوانید از ویژگی کنترل از دورش استفاده کنید پس دیگر نگران نباشید.

این ویلچر رویایی ترین ویلچر دنیا نیست ولی من دوستش دارم و دوست دارم حداقل یکبار سوارش شوم و توی یک جمع خانوادگی یا کاری خیلی باکلاس ریموتش را از جیبم بیرون بکشم و به تمام اطرافیانم نشان دهم من یک انسان مستقل و کاملاً توانا هستم.

من آدمی نیستم که از دست و پا افتاده یا بار اضافی روی دوش دیگران باشم. من یک آدم قدرتمندم که شبیه یک انسانی معمولی حق زندگی دارد.

ویلچر برقی تاشو کنترلی

ویلچری که هم برقی است هم تاشو و هم کنترلی. ویلچر کلاسیکی که در بی صدایی تو را همراهی میکند. ویلچری که زیرپایی هایی دارد که یکدست و یک رنگ زیرپای تو قرار گرفته با زیرآرنجی ها و زیرپایی یکپارچه تو را به سادگی درعین شیکی دعوت میکند.

ویلچر برقی بی نایت آر اس B-Night-RS (1)

این ویلچر دارای ویژگی‌های زیر است

 

 • بدنه سبک آلومینیومی
 • کاملا تاشو و مسافرتی
 • یکرنگ مشکی و جذاب
 • چرخ های طرح جدید توپر سوراخ دار
 • دوشاخ چرخ جلو آلومینیوم درجه 1 قطور
 • چرخ های عقب بزرگتر نسبت به مدلهای مسافرتی
 • زیرآرنجی متحرک حتی با تنظیم زاویه دلخواه کاربر
 • نیاز به زمان کم برای تاشدن
 • تحمل وزن موتور تا 120 کیلو
 • تحمل وزن بدنه تا 150 کیلو
 • باتری لیتیوم خشابی کم حجم
 • دارای ریموت کنترل از راه دور
 • وزن ویلچر 26 کیلوگرم
 • قابلیت قرارگیری در صندوق عقب ماشین
 • سایز لاستیک های عقب 12 اینچ

دارای امکان ارتقای قابلیت ها:

 1. افزایش تعداد باطری تا حداکثر 3 عدد
 2. تغییر رنگ قسمت پارچه‌ای
 3. اگر نیاز به اطلاعات دقیقتر در رابطه با موتور باطری یا ابعاد دارید تماس بگیرید تا مشاوران ما برایتان کاملتر شرح دهند.

 

 ویلچر برقی تاشو ریموت دار کنترلی را ارتقاء دهید

ویلچر کنترلی علاوه بر هدایت به دو روش کنترل و جواستیک که روی بدنه نصب شده است قابلیت های افزایش قدرت ویلچر با تغییر باطری به باطریهای قدرتمندتر یا تغییر رنگ پارچه‌ ی کفی و پشتی ویلچر به رنگ های مطلوب و دلخواه کاربر یا حتی تبدیل زیرپایی ها از حالت کلاسیک (ثبات) به حال ارتوپدی (متحرک) این ویلچر را برای خودتان شخصی سازی کنید.

 

مدل تاشو مسافرتیB-Night-Rs) ) مناسب برای هر سایز

ویلچر برقی بی نایت آر اس B-Night-RS (4)

اگر شما شخصی هستید با سایز بزرگ ما شما را درک می کنیم. اینکه تا به حال مجبوراً قید ویلچرهای دستی یا برقی مسافرتی را زده بودید را میدانم. اما از حالا به بعد با ما دنیای جدید را تجربه کنید.

ما به فکر اقلیت ها هم هستیم. این طبیعی است که شما بعد از مدت طولانی سالها یا ماه های زندگیتان به صورت نشسته یکم یا حتی بیش از یکم اضافه وزن پیدا کنید.

مشکل اضافه وزن ما به کنار حالا برای جابه جایی از ویلچرهای مسافرتی حمامی برقی مخصوصاً تاشوهای برقی که در جابه جایی و هزینه ی خرید کمتر به اطرافیان زحمت میدهند هم محروم شویم.

 

ویلچر B-Night-Rs

ویلچر برقی بی نایت آر اس B-Night-RS (6)

ویلچری که امید تازه ای برای افراد سنگین وزن شده است. این ویلچر جوری طراحی شده که توانایی وزن بالایی دارد ولی باز هم نگرانی همیشگی در دل ما جوانه میزند تا جایی که ممکن است ما را از خریدش باز دارد.

ولی نگران نباشید وعده ی ما به شما دوست عزیز این است که شما با هر سایزی میتوانید این ویلچر را سفارش دهید و ما بر طبق فیزیک بدنی شخص خودتان به شما تحویلش میدهیم.

یعنی یکی از اولین ویلچرهای برقی تاشو سایز بزرگ را ما برای راحتی شما ویلچرسواران تقریباً با هر سایز و وزنی ساخته و پیشنهاد می کنیم.

 

اگر نیاز به اطلاعات دقیقتر در رابطه با موتور باطری یا ابعاد دارید تماس بگیرید تا مشاوران ما برایتان کاملتر شرح دهند.

 

 

بِرسو

جهت دریافت مشاوره و یا خرید بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کم توانی پایان زندگی نیست آن را با توانخواهی جایگزین کنید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • 9 + 7 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید